cart
Košík
menu

Xerox VersaLink B400, čiernobiela laserová. tlačiareň, A4, 47 strán za minútu, USB/Ethernet, 1200 dpi, 1 GB, DUPLEX

Kód: 588001
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Skutočné rozlíšenie tlačiarne (v DPI):1200x1200; Tlačové technológie:Laserová; Rozhranie tlačiarne:USB, Sieťové; Maximálny formát tlače/média:A4; Maximálna rýchlosť tlače (A4 za minútu):45; Štandardný počet vstupných zásobníkov:1; Automatická obojstranná tlač (Duplex); Maximálny počet vstupných zásobníkov:4.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
596.64 
497.20  bez DPH
Bežná cena: 598.92 
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
588001
EAN:
095205842753
Záruka:
24 Měsíc(ů) mesiacov
Tisková technologie:
Laserová
Maximální formát tisku/média:
A4
Rozhraní tiskárny:
USB, Síťové
Automatický oboustranný tisk (Duplex):
Ano
Maximální počet vstupních zásobníků:
4
Standardní počet vstupních zásobníků:
1
Funkce:
Čtečka paměťových karet, Oddělené náplně
Skutečné rozlišení tiskárny (v DPI):
1200x1200
Maximální rychlost tisku (A4 za minutu):
45
Popis Xerox VersaLink B400, čiernobiela laserová. tlačiareň, A4, 47 strán za minútu, USB/Ethernet, 1200 dpi, 1 GB, DUPLEX

Tlačiareň Xerox® VersaLink® B400

Či už budete tlačiareň Xerox® VersaLink B400 a multifunkčnú tlačiareň VersaLink B405 (obe vybavené technológiou Xerox®
ConnectKey®) používať samostatne,
alebo ako súčasť skupiny podnikových zariadení, váš tím zažije novú úroveň produktivity. Môžete pracovať tak, ako vám to vyhovuje, z akéhokoľvek zariadenia, s maximálnym zabezpečením a jednoduchým prístupom do cloudu a siete.

Jednoduché dosiahnutie optimalizovanej produktivity

Hneď po vybalení tlačiarne Xerox® VersaLink® B400 alebo multifunkčnej tlačiarne VersaLink
B405 sa môžete spoľahnúť na konzistentné a bezproblémové spracovanie úloh, ktoré zefektívni vaše podnikanie. Od jednoduchých sprievodcov inštaláciou, ktoré zvládne každý používateľ, až po podrobné možnosti konfigurácie - všetko je pripravené na to, aby ste mohli začať bez problémov.
vďaka našej osvedčenej technológii dráhy papiera získate zariadenie, ktoré je maximálne spoľahlivé.
zariadenie VersaLink ponúka mnoho funkcií a technológií spoločnosti Xerox, ktoré vám ušetria čas. Sú navrhnuté tak, aby urýchlili zdieľanie informácií a optimalizovali neefektívne pracovné postupy. Funkcie skenovania a náhľadu faxu zabezpečujú presnosť údajov a funkcia optického rozpoznávania znakov (OCR) rozširuje možnosti skenovania dokumentov.
tlačte s úplným pokojom, pretože zariadenia VersaLink poskytujú celý rad funkcií na zabezpečenie vysokej úrovne bezpečnosti vrátane zabezpečenej tlače a overovania pravosti kariet na kontrolu prístupu.

Úplne nový spôsob práce

Na prispôsobiteľnom päťpalcovom farebnom dotykovom displeji môžete ťuknutím, potiahnutím a zoštipnutím ovládať úlohy a funkcie rovnako jednoducho ako na mobilnom zariadení.
predinštalované aplikácie Xerox® ConnectKey® vám umožnia optimalizovať pracovný tok v kancelárii a vďaka prístupu do rozsiahlej galérie aplikácií Xerox® App Gallery budete môcť pridať nové funkcie, ako napríklad službu Xerox® Easy Translator, ktorá dokáže rýchlo preložiť naskenované dokumenty do rôznych jazykov.
úlohy môžete rýchlo a jednoducho nastaviť uložením spoločných nastavení pomocou predvolieb. Simple ID poskytuje rýchly, jednoduchý a bezpečný prístup k predvoľbám úloh a bežne používaným aplikáciám prostredníctvom prispôsobenej predvolenej obrazovky - jednotlivým používateľom a skupinám stačí na získanie prístupu raz zadať svoje používateľské meno a heslo.

Maximálna mobilita pre každý štýl práce

Multifunkčné tlačiarne VersaLink B400 a VersaLink B405 vám umožnia pracovať na
kdekoľvek a akokoľvek - s priamym prístupom na Google Drive™, Microsoft® OneDrive® a DropBox™ a prístupom k ďalším aplikáciám prostredníctvom Xerox® App Gallery.
možnosť pripojenia a tlače z viacerých zariadení je dnes pre zamestnancov veľmi dôležitá a zariadenia VersaLink túto výzvu bez problémov riešia pomocou nasledujúcich služieb a technológií: Wi-Fi a Wi-Fi Direct, Apple® AirPrint®, Google Cloud Print™, Xerox® Print Service for Android™, párovanie s dotykom Near Field Communication (NFC) a Mopria®.
na adrese www.xerox.com/mobile a dozviete sa, prečo sú produkty Xerox jedinou voľbou pre dnešných mobilných pracovníkov.

Technológia Xerox® ConnectKey® - centrum pripojenia pre kompletný kancelársky ekosystém.

Spoločnosť Xerox vytvorila moderné pracovisko a spôsobila revolúciu v produktivite. Vďaka konzistentnému používateľskému prostrediu v širokej škále zariadení, mobilnému a cloudovému pripojeniu a rastúcej knižnici aplikácií na rozšírenie funkcií budete môcť pracovať rýchlejšie, lepšie a inteligentnejšie.
intuitívne používateľské rozhranie
Výrazne vylepšený a zároveň známy spôsob interakcie, ktorý poskytuje prostredie podobné tabletu s dotykovým ovládaním, podporou gest a jednoduchými možnosťami prispôsobenia.
pripravenosť na mobilné zariadenia a cloud
Okamžité pripojenie ku cloudu a mobilným zariadeniam priamo z používateľského rozhrania s prístupom k predinštalovaným cloudovým službám, ktoré vám umožnia pracovať kdekoľvek, kedykoľvek a akokoľvek.

Prvotriedne zabezpečenie
Získate kompletnú viacúrovňovú ochranu dokumentov a údajov, ochranu pred novými hrozbami vrátane eliminácie a možnosť splniť alebo prekročiť požiadavky na dodržiavanie predpisov.

Prístup k službám novej generácie
Získajte úplnú kontrolu nad tlačovým prostredím vďaka vzdialenému monitorovaniu služieb a spotrebného materiálu, vzdialenej konfigurácii a jednoduchej integrácii spravovaných tlačových služieb Xerox®, aby ste mohli pracovať efektívnejšie a účinne spravovať svoje zdroje.

Brána do sveta nových možností
Získajte prístup k funkciám prostredníctvom aplikácií a okamžite rozšírte svoje možnosti pomocou aplikácie Xerox® App Gallery, kde nájdete praktické aplikácie navrhnuté na optimalizáciu vašich digitálnych pracovných postupov alebo požiadajte našich partnerov o inovatívne obchodné riešenia na mieru.

Viac informácií o tom, ako môžete pracovať inteligentnejšie, nájdete na www.connectkey.com

Predstavujeme jedinečnú dotykovú obrazovku

Zoznámte sa s našou päťpalcovou farebnou kapacitnou dotykovou obrazovkou s používateľským rozhraním, ktoré ponúka novú úroveň všestrannosti a širokú škálu možností prispôsobenia.
získate známe mobilné prostredie s podporou gest a aplikácií pre konkrétne úlohy, ktoré majú jednotný vzhľad a ovládanie, takže aj tie najnáročnejšie úlohy vyžadujú menej krokov.

Veľmi intuitívne rozvrhnutie vás prevedie každou úlohou od začiatku až do konca. Vďaka prirodzenej hierarchii sú dôležité funkcie umiestnené v hornej časti obrazovky a bežne používané možnosti sú v popredí. Nepáči sa vám umiestnenie funkcie alebo aplikácie?

Prispôsobte si rozloženie podľa svojich požiadaviek.
táto bezkonkurenčná rovnováha hardvérových technológií a softvérových funkcií umožňuje každému používateľovi multifunkčného zariadenia VersaLink B400 alebo VersaLink B405 pracovať efektívnejšie.

Technické špecifikácie

  • Rýchlosť./min. vo formáte listu / do 45 strán./min. vo formáte A4
  • Pracovný cyklus./mesiac
  • Procesor/pamäť: Dvojjadrový, 1,05 GHz / 2 GB
  • Ethernet 10/100/1000 Base-T, vysokorýchlostný USB 3.0, Wi-Fi 802.11n a Wi-Fi Direct s voliteľnou súpravou Wi-Fi Kit (podporuje súčasné káblové a bezdrôtové pripojenie), technológia NFC s funkciou tap-to-pair
  • Rozlíšenie tlače: až 1200 x 1200 dpi (zvýšená kvalita)
..
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené