cart
Košík
menu

3mk ochranná fólie Silky Matt Pro pro Motorola Edge 30 Neo

Kód: 1409107
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Druh príslušenstva:Ochranné fólie.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
25.02 
20.85  bez DPH
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
1409107
EAN:
5903108523226
Druh příslušenství:
Ochranné fólie
Popis 3mk ochranná fólie Silky Matt Pro pro Motorola Edge 30 Neo
Obr. SilkyMatt Pro 1707298a

SilkyMatt Pro

Hedvábný dotek, zajišťující plnou ochranu; až 4x odolnější obrazovka - maximální ochrana proti poškození; matné provedení - úplné pohodlí při používání smartphonu; aplikace za mokra - bezproblémová autonomní aplikace; technologie Self-Heal™ . menší poškození zmizí do 24 hodin

Díky tomu je obrazovka až 4krát odolnější

SilkyMatt Pro je ochranný film, který poskytuje plnou ochranu před typickým poškozením. Díky tomu je obrazovka smartphonu až 4krát odolnější proti poškození! Jedna vrstva ve struktuře fólie je základ pro ochranu proti nárazu, který jsme mnohokrát testovali. Výrazně snižuje riziko poškození displeje při pádu mobilu na tvrdý povrch nebo kontaktu s ostrými předměty. SilkyMatt Pro vás udrží bez stresu a zabrání drahým výměnám obrazovky. Svůj mobil můžete nosit a používat kdykoli, kdekoli a jakýmkoli způsobem.

Obr. Matný povrch a hedvábný dotek 1707298b

Matný povrch a hedvábný dotek

Jednou se ho dotkněte ... a nikdy vás nenapadne jeho výměna... Fólie SilkyMatt Pro má jedinečný, matný, hedvábný dotykový povrch a poskytuje bezkonkurenční pohodlí při používání smartphonu bez ohledu na podmínky. Posílat zprávy na slunci? S fólií SilkyMatt Pro budete mít svůj displej vždy pod kontrolou. Prst se pohybuje hladce a každý dotyk obrazovky je čistým potěšením. Další výhodou matného provedení je eliminace otisků prstů.

Obr. Extrémně snadná aplikace 1707298c

Extrémně snadná aplikace

SilkyMatt Pro je průlom v systémech ochrany obrazovky! Fólie se nanáší za mokra a zaručuje perfektní výsledky hned na první pokus - žádné bublinky a prach. Fólie se na displej nanáší pomocí nejmodernějšího, 100% bezpečného gelu, který je součástí sady. Nejsou vyžadovány žádné předchozí zkušenosti ani zvláštní podmínky v místnosti. Žádná šance, že aplikace za mokra selže.

Obr. Samoregenerace 1707298d

Samoregenerace

Při použití SilkyMatt Pro již není nutná častá výměna ochrany obrazovky. Inovativní technologie Self-Heal™ se samoobnovuje - drobné škrábance a poškození viditelné na fólii zmizí do 24 hodin. Dokonale hladký a estetický povrch fólie je zaručen na dlouhou dobu a nabízí ekologické, ekonomické a komfortní řešení.

.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené