cart
Košík
menu

Acronis Disaster Recovery Storage Subscription License 500 GB, 1 rok - Renewal

Kód: 852554
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
ACRONIS DISASTER RECOVERY Acronis Disaster Recovery je vytvorený pre riešenie Acronis Backup a využíprečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
1 174.93 
979.11  bez DPH
Bežná cena: 1 186.8  (-1%)
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
852554
Záruka:
6 Měsíc(ů)
Popis Acronis Disaster Recovery Storage Subscription License 500 GB, 1 rok - Renewal

ACRONIS DISASTER RECOVERY

Acronis Disaster Recovery je vytvorený pre riešenie Acronis Backup a využíva technológiu Acronis Data Cloud. S jedinou inštaláciou Acronis Backup v Acronis Cloud získate absolútnu dostupnosť všetkých kritických pracovných zaťažení bez ohľadu na to, aká katastrofa alebo nešťastie vás postihne.

Ochrana pre lokálne a cloudové strojové pracovné zaťaženie
Získajte kompletnú ochranu údajov a infraštruktúry s funkciou failover do cloudu, kde systémy budú fungovať bez problémov, pomocou jedného integrovaného riešenia pre všetky vaše potreby ochrany údajov bez ohľadu na umiestnenie alebo prostredie - lokálne, vo vzdialených systémoch alebo vo verejných cloudoch.

Niekoľko bodov obnovy
Vopred si prispôsobte RPO pre každú kritickú aplikáciu a dátovú sadu, aby ste mohli bezproblémovo spustiť plán DR a v prípade potreby sprevádzkovať dôležité pracovné zaťaženia v cloude. Výberom optimálneho bodu obnovy môžete obnoviť najčerstvejšiu verziu najdôležitejších údajov a získať prístup k najnovšej, čistej kópii údajov.

Replikácia na úrovni aplikácie
Spúšťajte kritické aplikácie konzistentne alebo štandardne, aj keď je produkčné prostredie nefunkčné. Najlepšie RTO a RPO dosiahnete rýchlym pridaním virtuálnych počítačov do služby Acronis Cloud a použitím súboru šablón virtuálnych počítačov so systémom Windows alebo Linux na umiestnenie replikácií vašich aplikácií.

Izolované testovacie prostredie
Zabezpečte dostupnosť procesov pomocou testovania bez prerušenia. Udržujte všetky zálohované servery a aplikácie v nepretržitej prevádzke a v súlade s plánom DR spustením serverov na obnovu v izolovanom testovacom prostredí Acronis Cloud - bez vplyvu na vašu produkčnú sieť.

Intuitívna webová konzola
Umožňuje IT špecialistom nastaviť, pridať a nakonfigurovať server na obnovu v cloude len niekoľkými kliknutiami. Intuitívna webová konzola s dotykovým ovládaním zabezpečuje jednoduchú implementáciu väčšiny činností obnovy po havárii vrátane nastavenia siete, testovania prechodu na iný systém a obnovy po havárii.

Jednoduché nastavenie siete
Jednoducho rozšírte svoju sieť o cloud Acronis a získajte transparentný vzdialený prístup k serverom na obnovu pomocou virtuálnej aliancie Acronis VPN a funkcií automatickej detekcie sieťových parametrov. Počas zlyhania je server na obnovu neustále prístupný z miestnej siete a cez internet prostredníctvom pridelenej IP adresy...

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené