cart
Košík
menu

AnyDesk Advanced,1 rok

Kód: 1084300
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Jazyk:Český; Spôsob platby:Prenájom; Perióda platby:1 rok; Typ licencie:Online ESD.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
1 037.92 
864.93  bez DPH
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
1084300
Záruka:
0 Měsíc(ů)
Jazyk:
Český
Způsob licencování:
Pronájem
Perioda placení:
1 rok
Typ licence:
Online ESD
Popis AnyDesk Advanced,1 rok

K dispozici na všech zařízeních

Plný výkon aplikace AnyDesk pro všechny operační systémy. Kompatibilita napříč platformami je naší silnou stránkou.

Windows

Využijte rozsáhlou sadu funkcí aplikace AnyDesk. Zjednodušte si správu díky zásadám skupiny. Seznamte se s nekonečnými možnostmi přizpůsobení systému Windows v aplikaci AnyDesk.

macOS

AnyDesk pro Mac nebo MacBook nabízí malého klienta o velikosti pouhých 9 MB a širokou škálu funkcí - od jednoduchého vzdáleného přístupu až po pokročilé funkce správy pro profesionály.

Android

Aplikace AnyDesk je navržena pro systém Android a snadno se integruje s vaším zařízením. Možnost správy mobilních zařízení. Stahujte přes obchod Google Play pro maximální bezpečnost.

iOS

Objevte AnyDesk pro iPad a iPhone prostřednictvím naší lehké a kompaktní aplikace. Stáhněte si AnyDesk bezpečně z App Store a užívejte si intuitivní navigaci, pravidelné aktualizace a užitečný návod v aplikaci.

Linux

AnyDesk funguje v systémech Ubuntu, Red Hat a openSUSE. Nebo si pořiďte obecnou verzi v 64bitové verzi. Nabízíme správce balíčků pro rychlou instalaci, neustálé bezplatné aktualizace a zaručenou kompatibilitu se staršími verzemi.

Raspberry Pi

Bezproblémový vzdálený přístup pro systémy založené na Linuxu. Užijte si stabilní vzdálenou plochu i po pravidelných aktualizacích a vzájemnou kompatibilitu se staršími verzemi. AnyDesk pro Raspberry Pi nabízí výkonné nástroje pro správu.

Verze Advanced obsahuje

 • 100 licencovaných uživatelů v týmu - 100 lidí z vašeho týmu se bude moci přihlásit ke svému vlastnímu klientovi AnyDesk.
 • Začíná se 2 souběžnými připojeními (k dispozici je doplněk) - V jednom okamžiku lze navázat dvě odchozí spojení s jinými zařízeními. S licencí Advanced lze zakoupit až 48 dalších odchozích spojení současně.
 • Až 1000 spravovaných zařízení (bezobslužný přístup) - Bezobslužný přístup umožňuje uživateli připojit se ke vzdálenému zařízení pomocí hesla, aniž by někdo na vzdálené straně musel fyzicky přijmout požadavek na připojení.
 • Neomezený počet zařízení, ke kterým se lze připojit (interaktivní přístup) - Interaktivní přístup umožňuje uživatelům připojit se ke vzdáleným zařízením s možností přijmout nebo odmítnout požadavek na připojení na vzdálené straně.
 • Pokročilá správa uživatelů - Podrobnější správa a organizace uživatelů prostřednictvím portálu my.anydesk.
 • Generátor vlastních klientů - Vytvořte si vlastní verzi aplikace AnyDesk, která bude přesně odpovídat vašim potřebám, pomocí generátoru vlastních klientů na portálu my.anydesk.
 • Rozhraní příkazového řádku - K instalaci a správě klientů AnyDesk lze použít příkazy a skripty.
 • Hromadné nasazení (MSI) - Hromadné nasazení umožňuje instalovat aplikaci AnyDesk na více zařízení současně. Instalaci lze provést v tichém režimu prostřednictvím balíčků MSI a PKG.
 • Zásady skupiny - Zásady skupiny umožňují nastavení všech klientů AnyDesk v doméně upravovat, nasazovat a spravovat z centrálního umístění.
 • Telefonická podpora - Přímá technická podpora po telefonu je k dispozici pro zákazníky Advanced a Enterprise.
 • Podpora mobilních zařízení - Naše mobilní řešení je k dispozici pro systémy Android a iOS. Připojte se k počítačům, serverům a strojům, přistupujte k nim a ovládejte je prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu.
 • Včetně správy mobilních zařízení - Správa mobilních zařízení umožňuje uživatelům konfigurovat klienty AnyDesk v systémech iOS, MacOS a Android.

Každý operační systém, každé zařízení.

AnyDesk provozuje nativní klienty na všech hlavních platformách.

Windows

macOS

Linux

Android

Raspberry Pi

Chrome OS

Pro všechny platformy - pro všechny aplikace

Vzdálený přístup

Vzdálené ovládání výkonných strojů a údržba systémů všeho druhu je možná pouze s bezpečným a flexibilním řešením vzdáleného přístupu. AnyDesk umožňuje spravovat nejvýkonnější počítače - dokonce i z mobilního telefonu.

Vzdálená podpora

Poskytování efektivní podpory všem zaměstnancům nebo zákazníkům znamená, že klíčová je flexibilita. Bez ohledu na to, kde se vaši uživatelé nacházejí a jaké operační systémy používají, AnyDesk vám umožní se k nim bezpečně a stabilně připojit a efektivně vyřešit jakýkoli problém.

Správa mobilních zařízení

AnyDesk umožňuje centrální správu mobilních zařízení prostřednictvím správy mobilních zařízení pro hladké a bezproblémové zavedení softwaru na všechna firemní mobilní zařízení - napříč platformami.

.
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené