ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFT1B FHD, 1920 x 1080, 180Hz, 1000:1, 450cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1355013
Skladom27ks
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:VESA, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
130
105.69  bez DPH
Bežná cena: 139.81  (-7%)
Kód:
EAN:
Rozlíšenie:
1920×1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeja:
Lesklý
Rozhranie:
HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack
Výbava:
VESA
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.2
Typ panelu:
IPS
Použití:
Herní
Standardní záruka (roky):
3
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.0
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
180
Kontrast:1:
1000
Doba odezvy (ms):
1
Hmotnost (kg):
4,25
Jas (cd/m2):
450
Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFT1B FHD, 1920 x 1080, 180Hz, 1000:1, 450cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP