ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFW2A, IPS, 2560 x 1440 QHD, 400Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1355021
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
378.62
307.82  bez DPH
Bežná cena: 417.5  (-9%)
Stav:
Novinka
Formát obrazovky:
16:9
Rozlíšenie:
2560x1440 (WQHD)
Povrchová úprava displeja:
Antireflexní
Rozhranie:
HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort
Výbava:
Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.4
Typ panelu:
IPS
Použití:
Herní
Rozhraní vstup:
DP, HDMI, 3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky):
3
USB umístění:
Vzadu
USB verze:
3.2
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
USB počet:
3
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.0
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
400
Kontrast:1:
1000
Doba odezvy (ms):
1
Hmotnost (kg):
5,45
Jas (cd/m2):
400
Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFW2A, IPS, 2560 x 1440 QHD, 400Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP