ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QRT2A, 2560 x 1440 QHD, 180Hz, 5000:1, 300cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Množstevné zľavy
187.27
152.25  bez DPH
Bežná cena: 201.52  (-7%)
Kód:
EAN:
Rozlíšenie:
2560x1440 (WQHD)
Povrchová úprava displeja:
Lesklý
Rozhranie:
DisplayPort
Výbava:
VESA, Nastaviteľná výška, Reproduktory
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.4
Typ panelu:
VA
Použití:
Herní
Rozhraní vstup:
DP, HDMI
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky):
3
Vlastnost:
Prohnutý
Barevná hloubka (bit):
8
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.0
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
180
Kontrast:1:
5000
Doba odezvy (ms):
1
Hmotnost (kg):
6,3
Jas (cd/m2):
300
Popis ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QRT2A, 2560 x 1440 QHD, 180Hz, 5000:1, 300cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP