ASUS LCD 27" Gaming Series 5 VG27AQE5A Gaming Monitor, 2560x1440, Fast IPS, 165Hz, 0,3ms, HDMI, DP, VESA
Kód: 1011272
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:Reproduktory, VESA, G-Sync, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
176.26
Kód:
EAN:
Rozlíšenie:
2560x1440 (WQHD)
Povrchová úprava displeja:
Matný
Rozhranie:
3.5mm Jack, HDMI, DisplayPort
Výbava:
VESA, Reproduktory
Typ panelu:
IPS
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
165
Kontrast:1:
1500
Doba odezvy (ms):
0,3
Hmotnost (kg):
4,7
Jas (cd/m2):
300
Popis ASUS LCD 27" Gaming Series 5 VG27AQE5A Gaming Monitor, 2560x1440, Fast IPS, 165Hz, 0,3ms, HDMI, DP, VESA