ASUS LCD 27" ROG Strix OLED XG27AQDNG Gaming monitor, 2560x1440, Flat, G-Sync, 360Hz, 0,03ms, HDMI, DP, VESA
Kód: 1011265
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, G-Sync, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, Senzor přítomnosti; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
766.91
623.50  bez DPH
Bežná cena: 782.69  (-2%)
Rozhranie:
DisplayPort, HDMI, 3.5mm Jack
Výbava:
Nastaviteľná výška, Pivot, VESA
Typ panelu:
QLED
Barevná hloubka (bit):
10
Úhlopříčka displeje ("):
26,5
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
360
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,03
Hmotnost (kg):
6,1
Jas (cd/m2):
1000
Popis ASUS LCD 27" ROG Strix OLED XG27AQDNG Gaming monitor, 2560x1440, Flat, G-Sync, 360Hz, 0,03ms, HDMI, DP, VESA