ASUS LCD 27" ROG Strix OLED XG27UQDMS Gaming monitor, 3840x2160, Flat, G-Sync, 240Hz, 0,03ms, HDMI, DP, VESA
Kód: 1011263
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, G-Sync, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, Senzor přítomnosti; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
945.72
768.88  bez DPH
Bežná cena: 965.66  (-2%)
Kód:
EAN:
Rozlíšenie:
3840×2160 (UHD)
Povrchová úprava displeja:
Matný
Rozhranie:
DisplayPort, HDMI, 3.5mm Jack
Výbava:
Nastaviteľná výška, Pivot, VESA
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
IPS
Barevná hloubka (bit):
10
Úhlopříčka displeje ("):
26,5
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
240
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,03
Hmotnost (kg):
6,1
Jas (cd/m2):
1000
Popis ASUS LCD 27" ROG Strix OLED XG27UQDMS Gaming monitor, 3840x2160, Flat, G-Sync, 240Hz, 0,03ms, HDMI, DP, VESA