ASUS LCD 27" ROG Swift OLED PG27UCDM Gaming monitor, 3840x2160, Flat, G-Sync, 240Hz, 0,03ms, HDMI, DP, VESA
Kód: 1011260
Skladom20ks
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:Pivot, Nastaviteľná výška, G-Sync, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, Senzor přítomnosti; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
984.23  bez DPH
Bežná cena: 1 229.95  (-2%)
Kód:
EAN:
Rozlíšenie:
3840×2160 (UHD)
Povrchová úprava displeja:
Matný
Rozhranie:
DisplayPort, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C
Výbava:
Nastaviteľná výška, Pivot
Typ panelu:
QLED
Barevná hloubka (bit):
10
Úhlopříčka displeje ("):
26,5
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
240
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,03
Hmotnost (kg):
7,62
Jas (cd/m2):
1000
Popis ASUS LCD 27" ROG Swift OLED PG27UCDM Gaming monitor, 3840x2160, Flat, G-Sync, 240Hz, 0,03ms, HDMI, DP, VESA