ASUS LCD 27" VG27UQEL5A, 3840x2160, Flat, 4K 80Hz / FHD 310Hz, 1ms(GTG) / 0,3ms(min), HDMI, DP, VESA
Kód: 1011271
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, G-Sync, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
280.90
228.37  bez DPH
Bežná cena: 284.59  (-1%)
Kód:
EAN:
Rozlíšenie:
3840×2160 (UHD)
Povrchová úprava displeja:
Matný
Rozhranie:
3.5mm Jack, HDMI, DisplayPort
Výbava:
VESA, Reproduktory, Nastaviteľná výška, Pivot
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
IPS
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
80
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,3
Hmotnost (kg):
6,5
Jas (cd/m2):
400
Popis ASUS LCD 27" VG27UQEL5A, 3840x2160, Flat, 4K 80Hz / FHD 310Hz, 1ms(GTG) / 0,3ms(min), HDMI, DP, VESA