ASUS LCD 27" XG27ACDMS ROG Strix OLED, 2560x1440, 250nits, 280Hz, 0,03ms, HDR, Vesa, DP, HDMI, USB, Audio, Black
Kód: 1011201
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
702.45
571.10  bez DPH
Bežná cena: 721.69  (-3%)
Kód:
EAN:
Rozlíšenie:
2560x1440 (WQHD)
Povrchová úprava displeja:
Antireflexní
Rozhranie:
DisplayPort, USB Type-C, HDMI, 3.5mm Jack
Výbava:
Pivot, Nastaviteľná výška, VESA
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
QLED
Použití:
Herní
Úhlopříčka displeje ("):
26,5
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
280
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,03
Jas (cd/m2):
250
Popis ASUS LCD 27" XG27ACDMS ROG Strix OLED, 2560x1440, 250nits, 280Hz, 0,03ms, HDR, Vesa, DP, HDMI, USB, Audio, Black