ASUS LCD 27" XG27ACMES ROG Strix, 2560x1440, 350nits, 255Hz, 1ms, HDR10, VESA, DP, HDMI, USB-C, Black
Kód: 1011270
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
295.43
240.19  bez DPH
Bežná cena: 304.92  (-3%)
Kód:
EAN:
Rozlíšenie:
2560x1440 (WQHD)
Povrchová úprava displeja:
Matný
Rozhranie:
DisplayPort, USB Type-C, HDMI, 3.5mm Jack
Výbava:
Pivot, Nastaviteľná výška, VESA
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
IPS
Použití:
Herní
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
255
Kontrast:1:
1300
Doba odezvy (ms):
1
Jas (cd/m2):
350
Popis ASUS LCD 27" XG27ACMES ROG Strix, 2560x1440, 350nits, 255Hz, 1ms, HDR10, VESA, DP, HDMI, USB-C, Black