ASUS LCD 27" XG27ACMES-W ROG Strix, 2560x1440, 350nits, 255Hz, 1ms, HDR10, VESA, DP, HDMI, USB-C, White
Kód: 1011269
Skladom8ks
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
318.84
259.22  bez DPH
Bežná cena: 325.24  (-2%)
Rozhranie:
DisplayPort, USB Type-C, HDMI, 3.5mm Jack
Výbava:
Pivot, Nastaviteľná výška, VESA
Typ panelu:
IPS
Použití:
Herní
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
255
Kontrast:1:
1300
Doba odezvy (ms):
1
Jas (cd/m2):
350
Popis ASUS LCD 27" XG27ACMES-W ROG Strix, 2560x1440, 350nits, 255Hz, 1ms, HDR10, VESA, DP, HDMI, USB-C, White