ASUS LCD 27" XG27AQWMG ROG Strix OLED, 2560x1440, 280 Hz, 0.03 ms, HDR, Vesa, DP, Hdmi, USB, Black
Kód: 1011244
Skladom4ks
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
663.83
539.70  bez DPH
Bežná cena: 681.03  (-3%)
Rozlíšenie:
2560x1440 (WQHD)
Povrchová úprava displeja:
Lesklý
Rozhranie:
DisplayPort, HDMI, 3.5mm Jack
Typ panelu:
WLED
Úhlopříčka displeje ("):
26,5
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
280
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,03
Popis ASUS LCD 27" XG27AQWMG ROG Strix OLED, 2560x1440, 280 Hz, 0.03 ms, HDR, Vesa, DP, Hdmi, USB, Black