ASUS LCD 27" XG27UCGR ROG Strix Gen2, 3840x2160, 400nits, 162Hz, 1ms, HDR10, Vesa, DP, HDMI, USB-C, Black
Kód: 1011267
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
467.39
379.99  bez DPH
Bežná cena: 467.56
Rozlíšenie:
3840×2160 (UHD)
Povrchová úprava displeja:
Matný
Rozhranie:
DisplayPort, USB Type-C, HDMI, 3.5mm Jack
Typ panelu:
IPS
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
167
Kontrast:1:
1300
Doba odezvy (ms):
1
Jas (cd/m2):
400
Popis ASUS LCD 27" XG27UCGR ROG Strix Gen2, 3840x2160, 400nits, 162Hz, 1ms, HDR10, Vesa, DP, HDMI, USB-C, Black