ASUS LCD 32" ProArt Display PA32UCDMR-K OLED Professional monitor, 3840x2160, 4K, Flat, 240Hz, 0,1ms, sRGB 100%, DCI-P3
Kód: 1011253
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, HDR, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C, Thunderbolt.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
1 529.06  bez DPH
Bežná cena: 1 972.02  (-5%)
Kód:
EAN:
Rozlíšenie:
3840×2160 (UHD)
Povrchová úprava displeja:
Matný
Rozhranie:
Thunderbolt, HDMI, USB Type-C, 3.5mm Jack, DisplayPort
Výbava:
Nastaviteľná výška, Pivot, VESA
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
QLED
Barevná hloubka (bit):
10
Úhlopříčka displeje ("):
31,5
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
240
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,1
Hmotnost (kg):
9,2
Jas (cd/m2):
250
Popis ASUS LCD 32" ProArt Display PA32UCDMR-K OLED Professional monitor, 3840x2160, 4K, Flat, 240Hz, 0,1ms, sRGB 100%, DCI-P3