ASUS LCD 32" ROG Strix XG32UQDMS OLED Gaming monitor, 3840x2160, 4K, Flat, 240Hz, 0,03ms, 99% DCI-P3, HDMI, DP, VESA
Kód: 1011252
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:VESA, G-Sync, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
995.89
809.67  bez DPH
Bežná cena: 1 016.48  (-2%)
Kód:
EAN:
Rozlíšenie:
3840×2160 (UHD)
Povrchová úprava displeja:
Matný
Rozhranie:
HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack
Výbava:
VESA
Typ panelu:
QLED
Barevná hloubka (bit):
10
Úhlopříčka displeje ("):
31,5
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
240
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,03
Hmotnost (kg):
6,6
Jas (cd/m2):
250
Popis ASUS LCD 32" ROG Strix XG32UQDMS OLED Gaming monitor, 3840x2160, 4K, Flat, 240Hz, 0,03ms, 99% DCI-P3, HDMI, DP, VESA