ASUS LCD 34" ROG Swift PG34WCDN OLED Gaming monitor, 3440x1440, Curved, 360Hz, FreeSync, 0,03ms, HDMI, DP, VESA
Kód: 1011249
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:3440x1440; Výbava:VESA, Nastaviteľná výška, G-Sync, FreeSync, Redukce modrého světla; Formát obrazovky:21:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
1 093.57  bez DPH
Bežná cena: 1 372.26  (-2%)
Kód:
EAN:
Formát obrazovky:
21:9
Rozlíšenie:
3440x1440
Povrchová úprava displeja:
Matný
Rozhranie:
HDMI, USB Type-C, DisplayPort, 3.5mm Jack
Výbava:
Nastaviteľná výška, VESA
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
QLED
Barevná hloubka (bit):
10
Úhlopříčka displeje ("):
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
360
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,03
Hmotnost (kg):
8,3
Jas (cd/m2):
1,3
Popis ASUS LCD 34" ROG Swift PG34WCDN OLED Gaming monitor, 3440x1440, Curved, 360Hz, FreeSync, 0,03ms, HDMI, DP, VESA