ASUS LCD 34" VG34VQ3B TUF Gaming 3440x1440 GAMING 180Hz ELMB SYNC FreeSync Premium 1ms MPRT 90% DCI-P3 DisplayWidget
Kód: 1011080
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:3440x1440; Výbava:VESA, Nastaviteľná výška, Zakrivený panel, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:21:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
404.82
329.12  bez DPH
Bežná cena: 420.33  (-4%)
Kód:
EAN:
Formát obrazovky:
21:9
Rozlíšenie:
3440x1440
Povrchová úprava displeja:
Matný
Rozhranie:
DisplayPort, HDMI, 3.5mm Jack
Výbava:
Zakrivený panel, VESA, Nastaviteľná výška
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
VA
Vlastnost:
Prohnutý
Úhlopříčka displeje ("):
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
180
Kontrast:1:
4000
Doba odezvy (ms):
1
Hmotnost (kg):
8,1
Jas (cd/m2):
400
Popis ASUS LCD 34" VG34VQ3B TUF Gaming 3440x1440 GAMING 180Hz ELMB SYNC FreeSync Premium 1ms MPRT 90% DCI-P3 DisplayWidget