ASUS LCD 34" VG34VQEL1A 3440x1440 UWQHD TUF GAMING 100Hz 1ms Curved 300cd repro 2xHDMI DP 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Kód: 262922
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:3440x1440; Výbava:Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, Zakrivený panel, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:21:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, USB, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
374.22
304.24  bez DPH
Bežná cena: 445.35  (-16%)
Kód:
262922
EAN:
Formát obrazovky:
21:9
Rozlíšenie:
3440x1440
Povrchová úprava displeja:
Matný
Rozhranie:
DisplayPort, USB, 3.5mm Jack
Výbava:
Zakrivený panel, VESA, Nastaviteľná výška, Reproduktory
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
IPS
Úhlopříčka displeje ("):
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
100
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
1
Hmotnost (kg):
8
Jas (cd/m2):
300
Popis ASUS LCD 34" VG34VQEL1A 3440x1440 UWQHD TUF GAMING 100Hz 1ms Curved 300cd repro 2xHDMI DP 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A