ASUS LCD 32" PG32UQXR 3840x2160 ROG 1ms 400cd DP HDMI USB-HUB VESA 100x100
zdarma
8
%
Zľava
Kód:
262965
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Asus
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:VESA, Nastaviteľná výška, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, USB 2.0, 3.5mm Jack, DisplayPort.
prečítajte si viac
Obľúbený
Porovnať
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
bez DPH
Bežná cena:
8
%)
/
ks
Do košíka
Váš dotaz
Sledovat
Zdieľať
Parametre
Výrobca:
Asus
Kód:
262965
EAN:
Záruka:
36 Měsíc(ů)
Stav:
Formát obrazovky:
16:9
Rozlíšenie:
3840×2160 (UHD)
Povrchová úprava displeja:
Matný
Rozhranie:
HDMI, 3.5mm Jack, USB 2.0, DisplayPort
Výbava:
VESA, Nastaviteľná výška
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
IPS
Použití:
Herní
Vlastnost:
Rovný
USB počet:
3
HDMI počet:
2
DP počet:
2
HDMI verze:
2.1
Úhlopříčka displeje ("):
32
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
160
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
1
Hmotnost (kg):
10,8
Jas (cd/m2):
Popis
Naposledy navštívené produkty
NOCTUA Ventilátor NF-A9 FLX, 92mm, hnědá