ESET Cybersecurity pre 2 Mac, predĺženie i nová licencia na 2 roky

Základná kybernetická ochrana pre Mac. Rýchle a výkonné zabezpečenie bez spomalení, ktoré vás ochráni pred rôznymi druhmi malvéru..... viac
59.33 € bez DPH
Na dotaz
71.2 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

ESET Cybersecurity pre 2 Mac, predĺženie i nová licencia na 2 roky

ESET Cyber Security

Oceňovaná ochrana

Nezávislí hodnotitelia zaraďujú ESET medzi najlepších hráčov v odvetví, čo dokazuje aj rekordný počet ocenení VB100 udeľovaných organizáciou Virus Bulletin.

Legendárna antivírusová technológia

Viacvrstvová ochrana vás chráni pred všetkými druhmi online a offline hrozieb a zabraňuje šíreniu malvéru na ostatných používateľov.

Vyrobené v Európskej únii

Hodnoty spoločnosti ESET, ako sú čestnosť, spoľahlivosť a nezávislosť, majú základ v našich európskych koreňoch a sú zabezpečené našou štruktúrou súkromného vlastníctva.

Buďte na internete v bezpečí

Zabezpečte svoj Mac pred malvérom, ako aj hrozbami zacielenými na Windows. Vaše zariadenie bude neustále chránené pred všetkými druhmi škodlivého kódu vrátane vírusov, červov a spyvéru. Licenciu ESET Cyber Security si môžete preniesť na operačný systém Windows

Antivírus a antispyware

Eliminuje všetky druhy hrozieb vrátane vírusov, červov a spyvéru. Technológia ESET LiveGrid® prináša whitelisting bezpečných súborov na základe databázy reputácie súborov v cloude.

Anti-Phishing

Chráni pred škodlivými webovými stránkami, ktoré sa snažia získať citlivé informácie, ako sú používateľské mená a heslá, bankové údaje alebo informácie o kreditných kartách.

Správa vymeniteľných médií

Ponúka možnosť zakázať prístup k vymeniteľným médiám, ako sú CD-ROM, FireWire, USB, zariadenia iOS a ďalšie. Umožňuje predchádzať nepovolenému kopírovaniu vašich súkromných údajov na neznáme externé zariadenia.

Automatická kontrola vymeniteľných médií

Kontroluje prítomnosť malvéru v zariadeniach a médiách ihneď po ich pripojení alebo vložení. Dostupné možnosti: Kontrola, Žiadna akcia, Nastavenie a Zapamätať si túto akciu.

Kontrola webu a e-mailov

Skenuje webové stránky (HTTP) počas ich prehliadania a kontroluje všetky prichádzajúce e-mailové správy (POP3/ IMAP) na prítomnosť vírusov a iných hrozieb.

Ochrana naprieč platformami

Chráni pred šírením malvéru z počítačov Mac na Windows a naopak. Predchádza tomu, aby sa váš Mac stal prestupnou stanicou, z ktorej sa šíria hrozby na Windows alebo Linux

Užívajte si plný výkon svojho počítača Mac

Ochrana s nízkymi nárokmi na výkon, ktorá prenecháva potrebné systémové prostriedky pre programy, ktoré denne používate. Hrajte hry, pracujte alebo jednoducho surfujte na internete bez akýchkoľvek spomalení. Využite širokú škálu bezpečnostných funkcií, s ktorými môžete tráviť viac času online aj v prípade napájania z batérie a užívať si multimediálny obsah bez rušivých automaticky otváraných okien.

Nízka záťaž na systém

ESET Cyber Security udržuje vysoký výkon počítača vďaka nízkym nárokom na systém, a tak predlžuje životnosť hardvéru.

Prezentačný režim

Počas prezentácií, videí alebo iných činností v režime na celú obrazovku vás nebudú rušiť žiadne automaticky otvárané okná. S cieľom dosiahnuť maximálny výkon a rýchlosť siete sú automaticky otvárané okná zablokované a plánované bezpečnostné úlohy odložené na neskôr.

Rýchle aktualizácie

Bezpečnostné aktualizácie ESET sú automatické a malé, takže nespomaľujú internetové pripojenie.

Jednoduchá inštalácia s možným prispôsobením

Užívajte si jednoduché a efektívne rozhranie, ktoré je dokonale zladené so systémom Mac. Po inštalácii máte silnú ochranu zabezpečenú už na základe predvolených nastavení. K dispozícii však máte aj rozšírené možnosti nastavení, aby ste si mohli jednoducho prispôsobiť a spustiť napríklad kontrolu počítača. Program beží na pozadí a zabezpečuje nepretržitú ochranu, pričom vašu pozornosť si vyžiada len v prípade potreby.

Nastavenia pre pokročilých používateľov

Umožňuje pokročilé nastavenie ochrany podľa vašich potrieb, napríklad môžete nastaviť čas kontroly či veľkosť kontrolovaných archívov.

Riešenie jediným kliknutím

Stav ochrany, ako aj často používané akcie a nástroje sú dostupné zo všetkých obrazoviek. V prípade akýchkoľvek bezpečnostných upozornení nájdete potrebné riešenie jediným kliknutím.

Dôverne známy dizajn

Užívajte si grafické rozhranie, ktoré bolo navrhnuté tak, aby zodpovedalo dizajnu systému macOS. Panel s nástrojmi je veľmi intuitívny a prehľadný, čo umožňuje rýchlu navigáciu.

.
Jazyk
Slovenský
Pre koho je licencia určená
Komerčné
Spôsob platby
Plná verzia
Perióda platby
2 roky
Typ licencie
Online ESD
Počet zariadení
2

ESET Cybersecurity pre 2 Mac, predĺženie i nová licencia na 2 roky

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené