cart
Košík
menu

Garmin monitorovací náramek vívosmart® 5, Black, velikost L

Kód: 239958
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Zariadenie:Fitness náramky; Funkcie:Meranie tepu, Výpočet spálených kalórií, Budík, Meranie vzdialenosti, Krokmer, Nabíjací, Prepojenie s mobilom, Vodeodolné.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
151.43 
126.19  bez DPH
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
239958
EAN:
753759295448
Záruka:
24 Měsíc(ů) mesiacov
Zařízení:
Fitness náramky
Funkce:
Budík, Krokoměr, Měření tepu, Měření vzdálenosti, Nabíjecí, Voděodolné, Propojení s mobilem, Výpočet spálených kalorií
Chytré funkce:
Hledání telefonu
Jazyk rozhraní:
Angličtina
Kompatibilní OS:
Android, iOS
Konektivita:
ANT+, Bluetooth
Materiál pouzdra:
Hliník
Materiál řemínku:
Silikon
Notifikace a zprávy:
Notifikace z telefonu
Senzory a Hardware:
Akcelerometr, Barometr, Intenzita světla, Oxymetr
Sklíčko:
Plastové
Součást balení:
Dobíjecí kabel
Tvar ciferníku:
Hranatý
Typ Baterie:
Li-ion
Typ displeje:
OLED
Určení:
Unisex
Vyměnitelný řemínek:
Ano
Zobrazení času:
Digitální
Způsob ovládání:
Ovládání tlačítky
Sledování polohy a trasy:
Přes GPS spárovaného telefonu
Hodinkové funkce:
24hodinový režim, Budík, Časovač, Stopky
Popis Garmin monitorovací náramek vívosmart® 5, Black, velikost L

PEČUJTE O SVÉ ZDRAVÍ A KONDICI

Garmin vívosmart® 5 je malý a pohodlný fitness náramek1, který vám pomocí kombinace chytrých, zdravotních a fitness funkcí dokáže pomoci s motivací k zvýšení míry pohybu a zdravějšímu životnímu stylu.

ČITELNÝ DISPLEJ, JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Oproti předchozí generaci jsme zvětšili displej o 66% a zvětšili jsme zobrazení textu. Navíc je ovládání náramku velmi jednoduché a intuitivní a to díky dotykovému displeji a jednomu klasickému tlačítku.

VYMĚNITELNÉ ŘEMÍNKY

Náš fitness náramek má snadno vyměnitelné řemínky. Pokud se vám s řemínkem něco stane nebo jen budete chtít sladit styl náramku s oblečením, není nic jednoduššího, než náramek ve vteřině převléknout.

UDRŽÍ S VÁMI KROK PO MNOHO DNÍ

Mějte stálý přehled o svém zdraví díky výdrži baterie až 7 dní v režimu chytrých hodinek.

SLEDOVÁNÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ

Náramek neustále sleduje váš srdeční tep2 a může vás upozornit, pokud je v klidovém režimu příliš nízký nebo vysoký. Tyto údaje také pomáhají určit, jak velkou námahu během aktivit vyvíjíte.

FUNKCE BODY BATTERY™

Funkce zobrazuje stav tělesné energie, která je výsledkem rovnováhy mezi zatížením a regenerací organizmu. Funkce dosahuje hodnot od 0 do 100.

PULZNÍ OXYMETR

Použijte pulzní oxymetr k namátkové kontrole nasycení krve kyslíkem kdykoli během dne nebo v noci, když spíte, abyste zjistili, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík.

MONITORING SPÁNKU

Získejte skóre podle kvality spánku spolu s radami, jak ji můžete zlepšit, prostřednictvím Garmin Connect™. Můžete sledovat dokonce různé fáze spánku, srdeční tep2, stres, okysličení krve3 nebo dýchání.

ZATÍŽENÍ ORGANIZMU

Náramek průběžně měří pomocí variability srdečního tepu míru zatížení organizmu. Při vysokém zatížení vás dokonce vybídne ke krátkému odpočinku pomocí řízeného dechového cvičení.

DECHOVÁ CVIČENÍ

Při únavě nebo delší soustředěné činnosti můžete využít dechová cvičení, která patří k funkcím hodinek. Během cvičení budou hodinky sledovat úroveň stresu a dýchání, abyste získali představu o efektu cvičení.

SLEDOVÁNÍ PITNÉHO REŽIMU

Zaznamenávejte si denní příjem tekutin, abyste nezanedbávali pitný režim. Můžete si dokonce nastavit automatický cíl pro příjem tekutin, který se odvíjí podle toho, kolik toho během aktivit vypotíte.

MĚŘENÍ FREKVENCE DÝCHÁNÍ

Sledujte své dýchání v průběhu dne, během spánku, při dechových cvičeních a při cvičení jógy.

FUNKCE PRO ŽENY

Aplikaci Garmin Connect můžete použít i pro sledování menstruačního cyklu nebo průběhu těhotenství. Zaznamenávejte příznaky, získejte tipy pro cvičení a výživu.

VĚK PODLE KONDICE

Tato funkce používá biologický věk, vaši týdenní vysoce intenzivní aktivitu, klidový srdeční tep a BMI nebo procento tělesného tuku4 k odhadnutí, zda je vaše tělo mladší nebo starší, než kolik vám skutečně je. Můžete získat i tipy, jak snížit svůj Věk podle kondice.

MOTIVACE KE ZLEPŠENÍ KONDICE

Náramek vívosmart® 5 při aktivitách sleduje vaše kroky, minuty intenzivní aktivity, spálené kalorie a další veličiny2. Všechny potřebné statistiky budete mít přímo na svém zápěstí.

VŠESTRANNÉ SPORTOVNÍ VYUŽITÍ

Použijte náramek a zaznamenejte si chůzi, běh, jógu, pilates, fitness cvičení, dechová svičení, posilování a další aktivity.

MOŽNOST PŘIPOJENÍ GPS

Náramek nabízí možnost využití GPS z připojeného kompatibilního telefonu, pro přesnější měření aktivit, jako je chůze, běh nebo jízda na kole.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ

Přímo na displeji můžete číst textové zprávy, emaily a upozornění, pokud bude zařízení spárované s telefonem. U spárovaných telefonů s Android™ OS můžete na zprávy odpovědět dokonce některou z rychlých odpovědí.

BEZPEČNOSTNÍ FUNKCE

Při spojení s telefonem jsou k dispozici bezpečnostní funkce Detekce nehod (během vybraných venkovních aktivit) a Assistance5, které zvoleným kontaktům posílají v nouzové situaci automaticky zprávy s informací o aktuální poloze.

DENÍK GARMIN CONNECT™

Tréninkový deník v podobě webové a mobilní aplikace. Aplikace Garmin Connect ukládá, vyhodnocuje a sdílí zravotní a tréninková data, která jsou zařízením možné změřit.

STUPEŇ VODĚODOLNOSTI

Fitness náramek je voděodolný do 5 ATM, proto si jej bez obav můžete ponechat na ruce při plavání nebo ve sprše.

.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené