GIGABYTE LCD - 34" Gaming monitor MO34WQC2, OLED, 3440 x 1440 WQHD, 240Hz, 1.5M:1, 250cd/m2;1000 c, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1541117
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:3440x1440; Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, HDR, Redukce blikání (flicker-free), Obraz v obraze (PIP), Automatická regulace jasu, USB nabíjení, KVM; Formát obrazovky:21:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Rozhranie:Jack 3,5 mm výstup, HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C; Doba odozvy:do 0,5.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
924.58
Kód:
EAN:
Formát obrazovky:
21:9
Rozlíšenie:
3440x1440
Povrchová úprava displeja:
Antireflexní
Doba odozvy:
do 0,5
Rozhranie:
HDMI, USB Type-C, 3.5mm Jack, DisplayPort
Výbava:
Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.4
HDMI typ:
2.1
Typ panelu:
OLED
Použití:
Herní
Rozhraní vstup:
3,5 mm Jack, USB, USB-C
Rozhraní výstup:
DP, 3,5 mm Jack, HDMI
USB umístění:
Vzadu
USB verze:
3.2
Vlastnost:
Prohnutý
USB-C počet:
1
Barevná hloubka (bit):
10
USB počet:
3
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.1
Úhlopříčka displeje ("):
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
240
Kontrast:1:
Doba odezvy (ms):
0,03
Hmotnost (kg):
9,9
Jas (cd/m2):
1000
Popis GIGABYTE LCD - 34" Gaming monitor MO34WQC2, OLED, 3440 x 1440 WQHD, 240Hz, 1.5M:1, 250cd/m2;1000 c, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP