HP Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 10m Cable

Typ príslušenstva:Kabeláž.... viac
409.56 € bez DPH
Na dotaz
491.47 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

HP Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 10m Cable

..
Typ príslušenstva
Kabeláž

HP Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 Fiber 10m Cable

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené