cart
Košík
menu

InDesign pre teams, Multi Platform ML (+CZ) GOV RNW 1 používateľ, 12 mesiacov, úroveň 4, 100+ licencií

Kód: 1192583
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Pre koho je licencia určená:Štátna správa; Jazyk:Český; Spôsob platby:Prenájom; Typ licencie:Online ESD.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
476.89 
397.41  bez DPH
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
1192583
Záruka:
6 Měsíc(ů) mesiacov
Popis InDesign pre teams, Multi Platform ML (+CZ) GOV RNW 1 používateľ, 12 mesiacov, úroveň 4, 100+ licencií

Nepostrádateľný pomocník pri vytváraní rozložení
Získajte InDesign ako súčasť aplikácie Adobe Creative

Výnimočný InDesign pre výnimočné rozloženia
Adobe InDesign je špičkový softvér na návrh a rozvrhnutie stránky pre tlač a digitálne médiá. Vytvárajte nádherné grafické návrhy pomocou písiem od najlepších svetových dizajnérov a obrázkov zo služby Adobe Stock. Rýchle zdieľanie obsahu a spätnej väzby v PDF. Jednoducho spravujte svoju produkciu pomocou aplikácie Adobe Experience Manager. InDesign ponúka všetko, čo potrebujete na vytváranie a publikovanie kníh, digitálnych časopisov, elektronických kníh, plagátov, interaktívnych súborov PDF a ďalších.

Pútavé interaktívne digitálne publikácie
Vytvárajte digitálne časopisy, elektronické knihy a interaktívne online dokumenty, ktoré zaujmú vaše publikum zvukom, videom, prezentáciami a animáciami. InDesign uľahčuje správu prvkov dizajnu a rýchle vytváranie pútavého obsahu v akomkoľvek formáte.

Široké možnosti tímovej práce
Zjednodušte svoje procesy pomocou nástrojov, ktoré sú špeciálne navrhnuté na prácu v tímoch. Spolupracujte 3-krát rýchlejšie vďaka vylepšenej funkcii zdieľania revízií.* Navyše je aplikácia integrovaná so službou Adobe Creative Cloud a správcom skúseností, takže môžete zdieľať obsah, písma a grafiku v rámci rôznych projektov.

Tlačené materiály, ktoré upútajú pozornosť
Vytvorte čokoľvek, čo vás napadne: firemné dokumenty, letáky, plagáty, brožúry, výročné správy, časopisy alebo knihy. Pomocou profesionálnych nástrojov na rozvrhnutie a sadzbu môžete vytvárať viacstĺpcové stránky so štýlovou typografiou a bohatou grafikou, obrázkami a tabuľkami.

Preskúmajte nové možnosti
Do aplikácie InDesign neustále pridávame nové funkcie, ktoré získate hneď po ich uvoľnení vďaka členstvu v Creative Cloud. Tu sú niektoré z najnovších aktualizácií.

Publikovanie online
Obsah môžete publikovať priamo na webe. Potom môžete použiť vstavanú analytiku InDesignu a zistiť, ako sa vášmu obsahu darí.

Zachytenie panelu
Farebné motívy a tvary môžete priamo importovať z aplikácie Adobe Capture. Okrem toho môžete získať návrhy z aplikácie Adobe Fonts na základe rastrového obrázka písma.

Náhľady služby Adobe Stock
Urýchlite proces navrhovania tým, že začnete s bezplatnými šablónami. Vyberte si zo stoviek návrhov vrátane vstupných stránok, brožúr, infografiky a ďalších.

Podpora procesora Apple M1
InDesign je teraz optimalizovaný na prevádzku v zariadeniach s čipom Apple M1. Využite až 2-násobne rýchlejšie formátovanie a export súborov PDF...

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené