Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
Upresniť výberCenové rozpätie
Cenový limitLen skladom
Stav
Výrobca
Technológia konvertoraKonvertor podľa typuMožnosti rozšírenia
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Konvertory

Konvertory

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 kmTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.
85.36 €
s DPH
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 kmTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.
150.48 €
s DPH
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 kmTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
341.84 €
s DPH
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 mTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
167.22 €
s DPH
Novinka
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000Base-T to SFP Standalone Media ConverterTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps, Gigabit Ethernet 1000Mbps.
29.18 €
s DPH
Novinka
Intellinet 10GbE konvertor, 1x SFP+ slot, 1x 10GBase-T RJ45 portTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
198.4 €
s DPH
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 kmTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.
38.08 €
s DPH
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 kmTechnológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.
38.08 €
s DPH
Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220 mTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
78.98 €
s DPH
Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slotTechnológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
45.84 €
s DPH
ZAJTRA NA PREDAJNI
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.
49.46 €
s DPH
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps.
47.69 €
s DPH