LG 50" signage 50PK640S - TV Signage, UHD, 300nit, K25Lp, webOS 25, 16/7, 57.1mm
Kód: 1391439
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Uhlopriečka obrazovky:50"; Technológia TV:LED; Rozlíšenie:Ultra HD 4k 3840x2160; Rozhranie:Jack 3,5 mm výstup, LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, RS-232; Formát obrazovky:16:9; Svietivosť (v nt):300; Doba prevádzky:16/7; Energetická trieda:G.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
880.52
715.87  bez DPH
Bežná cena: 944.38  (-7%)
16:9
Technológia TV:
LED
Rozhranie:
HDMI, USB 2.0, RS-232
Uhlopriečka obrazovky:
50"
Rozlíšenie:
Ultra HD 4k 3840x2160
Svietivosť (v nt):
300
Doba prevádzky:
16/7
Energetická trieda:
G
Popis LG 50" signage 50PK640S - TV Signage, UHD, 300nit, K25Lp, webOS 25, 16/7, 57.1mm