LG 75" signage 75PK640S - TV Signage, UHD, 300nit, K25Lp, webOS 25, 16/7, 57.1mm
Kód: 1391442
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Uhlopriečka obrazovky:75"; Technológia TV:LED; Rozlíšenie:Ultra HD 4k 3840x2160; Rozhranie:Jack 3,5 mm výstup, LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, RS-232; Formát obrazovky:16:9; Svietivosť (v nt):300; Doba prevádzky:16/7; Energetická trieda:F.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
1 552.34  bez DPH
Bežná cena: 1 998.49  (-4%)
16:9
Technológia TV:
LED
Rozhranie:
HDMI, USB 2.0, RS-232
Uhlopriečka obrazovky:
75"
Rozlíšenie:
Ultra HD 4k 3840x2160
Svietivosť (v nt):
300
Doba prevádzky:
16/7
Energetická trieda:
F
Popis LG 75" signage 75PK640S - TV Signage, UHD, 300nit, K25Lp, webOS 25, 16/7, 57.1mm