LG 86" signage 86PK640S - TV Signage, UHD, 300nit, K25Lp, webOS 25, 16/7, 57.1mm
Kód: 1391443
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Uhlopriečka obrazovky:86"; Technológia TV:LED; Rozlíšenie:Ultra HD 4k 3840x2160; Rozhranie:Jack 3,5 mm výstup, LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, RS-232; Formát obrazovky:16:9; Svietivosť (v nt):300; Doba prevádzky:16/7; Energetická trieda:E.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
2 140.84  bez DPH
Bežná cena: 2 750.02  (-4%)
16:9
Technológia TV:
LED
Rozhranie:
HDMI, USB 2.0, RS-232
Uhlopriečka obrazovky:
86"
Rozlíšenie:
Ultra HD 4k 3840x2160
Svietivosť (v nt):
300
Doba prevádzky:
16/7
Energetická trieda:
E
Popis LG 86" signage 86PK640S - TV Signage, UHD, 300nit, K25Lp, webOS 25, 16/7, 57.1mm