LG HTV 65" 65UK767H - UHD QNED, K25Lp, WebOS 25, PC-D/C, Netflix, GC, Airplay, 29.7mm
Kód: 1391419
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Uhlopriečka obrazovky:65"; TV tuner:Analógový, DVB-T (MPEG-2/4), DVB-C (MPEG-2/4); Technológia TV:LED; Formát obrazovky:16:9; Rozhranie:Jack 3,5 mm výstup, LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, RS-232.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
1 284.85  bez DPH
Bežná cena: 1 691  (-7%)
16:9
Technológia TV:
LED
TV tuner:
Analógový, DVB-T (MPEG-2/4), DVB-C (MPEG-2/4)
Rozhranie:
HDMI, USB 2.0, RS-232
Uhlopriečka obrazovky:
65"
Popis LG HTV 65" 65UK767H - UHD QNED, K25Lp, WebOS 25, PC-D/C, Netflix, GC, Airplay, 29.7mm