LG MT IPS LCD LED 27" 27U511SA-W - IPS panel, 1920x1080, 100hz, HDMI, USB, webOS SMART
Kód: 1391308
Skladom1ks
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Reproduktory, VESA, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:E; Rozhranie:HDMI, USB, 3.5mm Jack.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
230.55
Kód:
EAN:
Záruka:
24 Měsíc(ů)
Rozlíšenie:
1920×1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeja:
Antireflexní
Rozhranie:
HDMI, 3.5mm Jack, USB
Výbava:
VESA, Reproduktory
Energetická trieda:
E
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
IPS
Možnost prodloužené záruky:
Ano
Použití:
Kancelářský
Rozhraní vstup:
HDMI, USB
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky):
2
USB umístění:
Vzadu
USB verze:
3.0
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
USB počet:
2
HDMI počet:
HDMI verze:
1.4
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
100
Kontrast:1:
1300
Doba odezvy (ms):
5
Hmotnost (kg):
4,4
Jas (cd/m2):
250
Popis LG MT IPS LCD LED 27" 27U511SA-W - IPS panel, 1920x1080, 100hz, HDMI, USB, webOS SMART