Philips LED display 65BDL3050Q/00
zdarma
11
%
Zľava
Kód:
526041
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Philips
Uhlopriečka obrazovky:65"; Technológia TV:LED; Rozhranie:HDMI; Formát obrazovky:16:9.
prečítajte si viac
Obľúbený
Porovnať
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
964.19
bez DPH
Bežná cena:
11
%)
/
ks
Do košíka
Váš dotaz
Sledovat
Zdieľať
Parametre
Výrobca:
Philips
Kód:
EAN:
Záruka:
36 Měsíc(ů)
Stav:
Formát obrazovky:
16:9
Technológia TV:
LED
Rozhranie:
HDMI
Uhlopriečka obrazovky:
65"
Popis
Naposledy navštívené produkty
Poly USB-A to USB-C Cable (1500mm)
ENDORFY Chladič CPU Spartan 5 MAX, 1x120mm, LGA 1851, AM5, černá
EUROCASE ventilátor RGB 120mm (Ring type), set 2ks + controller