Philips LED display 86" 86BDL4150D/00
zdarma
14
%
Zľava
Kód:
526006
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Philips
Uhlopriečka obrazovky:75"; Technológia TV:LED; Rozhranie:HDMI; Formát obrazovky:16:9.
prečítajte si viac
Obľúbený
Porovnať
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
bez DPH
Bežná cena:
14
%)
/
ks
Do košíka
Váš dotaz
Sledovat
Zdieľať
Parametre
Výrobca:
Philips
Kód:
526006
EAN:
Záruka:
36 Měsíc(ů)
Stav:
Formát obrazovky:
16:9
Technológia TV:
LED
Rozhranie:
HDMI
Uhlopriečka obrazovky:
75"
Popis
Naposledy navštívené produkty
ADATA XPG Herní židle NEXUS PLUS, červená
NOCTUA Chladič CPU NH-U12S, 1x 120mm, LGA1851, AM5, hnědá/stříbrná
ADATA XPG case VALOR MESH Mid-Tower, bez zdroje, 4x 120mm Fan, Bílá