Philips MT IPS LED 23,8" 24E1N1100A/00 - IPS panel, 100Hz, 1920x1080, D-Sub, HDMI, repro
Kód: 1681216
Skladom735ks
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Reproduktory, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:D; Rozhranie:Jack 3,5 mm výstup, HDMI, VGA.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
93.54
Kód:
EAN:
Rozlíšenie:
1920×1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeja:
Antireflexní
Rozhranie:
HDMI, VGA
Výbava:
Reproduktory
Energetická trieda:
D
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
IPS
Možnost prodloužené záruky:
Ano
Použití:
Kancelářský
Rozhraní vstup:
HDMI, VGA
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky):
3
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
HDMI počet:
1
VGA počet:
1
HDMI verze:
1.4
Úhlopříčka displeje ("):
23,8
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
100
Kontrast:1:
1300
Doba odezvy (ms):
4
Hmotnost (kg):
2,51
Jas (cd/m2):
250
Popis Philips MT IPS LED 23,8" 24E1N1100A/00 - IPS panel, 100Hz, 1920x1080, D-Sub, HDMI, repro