Philips MT IPS LED 27" 27B2U6903/00 - IPS panel, 3840x2160, 2xHDMI, DP, Thunderbolt, RJ45, USB 3.2, repro, nast vyska
Kód: 1681261
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:E; Rozhranie:LAN (RJ-45), HDMI, USB, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C, Thunderbolt.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
477.33
388.07  bez DPH
Bežná cena: 509.44  (-6%)
Kód:
EAN:
Záruka:
60 Měsíc(ů)
Rozlíšenie:
3840×2160 (UHD)
Povrchová úprava displeja:
Antireflexní
Rozhranie:
USB, 3.5mm Jack, USB Type-C, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt
Výbava:
Reproduktory, Nastaviteľná výška, Pivot, VESA
Energetická trieda:
E
DP verze:
1.4
Typ panelu:
IPS
Možnost prodloužené záruky:
Ano
Použití:
Kancelářský
Rozhraní vstup:
DP, HDMI, Thunderbolt
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky):
3
USB verze:
3.2
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
Thunderbolt počet:
1
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.0
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
60
Kontrast:1:
1000
Doba odezvy (ms):
4
Hmotnost (kg):
7,15
Jas (cd/m2):
350
Popis Philips MT IPS LED 27" 27B2U6903/00 - IPS panel, 3840x2160, 2xHDMI, DP, Thunderbolt, RJ45, USB 3.2, repro, nast vyska