Philips MT IPS LED 27" 27E3U7903/00 - IPS panel, 5120x2880, HDMI, ThunderBolt, LAN, USB-C, repro, nast vysky
Kód: 1681381
Skladom4ks
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:5120x2880; Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:F; Rozhranie:HDMI, USB, 3.5mm Jack, USB Type-C.prečítajte si viac
Kód:
EAN:
Rozlíšenie:
5120x2880
Povrchová úprava displeja:
Antireflexní
Rozhranie:
HDMI, USB Type-C, USB, 3.5mm Jack
Výbava:
Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, Pivot
Energetická trieda:
F
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
IPS
Možnost prodloužené záruky:
Ne
Použití:
Profesionální
Rozhraní vstup:
HDMI, USB-C
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack, USB hub
Standardní záruka (roky):
3
USB umístění:
Na boku
USB verze:
2.0
Vlastnost:
Rovný
USB-C počet:
2
Barevná hloubka (bit):
8
USB počet:
3
HDMI počet:
1
HDMI verze:
2.1
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
75
Kontrast:1:
2000
Doba odezvy (ms):
4
Jas (cd/m2):
500
Popis Philips MT IPS LED 27" 27E3U7903/00 - IPS panel, 5120x2880, HDMI, ThunderBolt, LAN, USB-C, repro, nast vysky