Philips MT IPS LED 27" 27M2N3201A/00 - IPS panel, 1920x1080, 2xHDMI, DP, repro, pivot
Kód: 1681386
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška, G-Sync, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:E; Rozhranie:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
152.47
Kód:
EAN:
Rozlíšenie:
1920×1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeja:
Antireflexní
Rozhranie:
HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack
Výbava:
Reproduktory, VESA, Nastaviteľná výška
Energetická trieda:
E
VESA rozměry:
100x100
DP verze:
1.4
Typ panelu:
IPS
Možnost prodloužené záruky:
Ne
Použití:
Herní
Rozhraní vstup:
HDMI, DP
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky):
3
Vlastnost:
Rovný
Barevná hloubka (bit):
8
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.0
Úhlopříčka displeje ("):
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
180
Kontrast:1:
1000
Doba odezvy (ms):
1
Hmotnost (kg):
5,82
Jas (cd/m2):
300
Popis Philips MT IPS LED 27" 27M2N3201A/00 - IPS panel, 1920x1080, 2xHDMI, DP, repro, pivot