Philips MT VA LED 34" 34B2U5600C/00 - VA panel, 3440x1440, 2xHDMI, DP, USB-C, RJ45, USB 3.2, repro, nast vysky, zakriven
Kód: 1681259
Skladom11ks
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:3440x1440; Výbava:Reproduktory, VESA, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:21:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:F; Rozhranie:USB-C 3.2, HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort, USB Type-C.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
481.86
391.76  bez DPH
Bežná cena: 509.44  (-5%)
Kód:
EAN:
Záruka:
60 Měsíc(ů)
Stav:
Formát obrazovky:
21:9
Rozlíšenie:
3440x1440
Povrchová úprava displeja:
Antireflexní
Rozhranie:
HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack, USB Type-C
Výbava:
VESA, Reproduktory
Energetická trieda:
F
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
VA
Možnost prodloužené záruky:
Ano
Použití:
Profesionální
Rozhraní vstup:
HDMI, DP, USB-C
Rozhraní výstup:
3,5 mm Jack, USB-Type B
Standardní záruka (roky):
3
USB umístění:
Vzadu
USB verze:
3.2
Vlastnost:
Prohnutý
USB-C počet:
1
Barevná hloubka (bit):
8
USB počet:
5
HDMI počet:
2
DP počet:
1
HDMI verze:
2.0
Úhlopříčka displeje ("):
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
120
Kontrast:1:
4000
Doba odezvy (ms):
4
Hmotnost (kg):
10,4
Jas (cd/m2):
300
Popis Philips MT VA LED 34" 34B2U5600C/00 - VA panel, 3440x1440, 2xHDMI, DP, USB-C, RJ45, USB 3.2, repro, nast vysky, zakriven