SAMSUNG MT LED LCD monitor 32" ViewFinity LS32B800PXUXEN - plochý, IPS, 5 ms, 3 840 x 2 160, 60 Hz, HDMI,DP,USB C
Kód: 1061957
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Rozlíšenie:3840×2160 (UHD); Výbava:FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free); Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Rozhranie:USB-C 3.2, HDMI, USB 3.0, 3.5mm Jack, LAN, DisplayPort.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
831.46
Kód:
EAN:
Rozlíšenie:
3840×2160 (UHD)
Povrchová úprava displeja:
Matný
Rozhranie:
HDMI, DisplayPort, 3.5mm Jack, USB 3.0, LAN
Výbava:
FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free)
VESA rozměry:
100x100
Typ panelu:
IPS
Vlastnost:
Rovný
Obnovovací frekvence displeje (Hz):
60
Doba odezvy (ms):
5
Jas (cd/m2):
600
Popis SAMSUNG MT LED LCD monitor 32" ViewFinity LS32B800PXUXEN - plochý, IPS, 5 ms, 3 840 x 2 160, 60 Hz, HDMI,DP,USB C