cart
Košík
menu

Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver 1420 1930 1950 1960

Kód: 1881043
Skladom4ks
Termín a spôsob doručenia
Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
78.19 
65.16  bez DPH
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Kód:
1881043
EAN:
190017566955
Záruka:
3 Rok(ů)
Typ příslušenství:
Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Popis Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver 1420 1930 1950 1960
Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené