cart
Košík
menu

Cisco GLC-ZX-SMD=, vysielač SFP, GbE ZX, SMF, 70 km

Kód: 839582
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
3 536.64 
2 947.20  bez DPH
Bežná cena: 5 203.14  (-32%)
ks
envelope
Váš dotaz
bell
Sledovat
Parametre
Výrobca:
Kód:
839582
EAN:
882658340925
Záruka:
12 Měsíc(ů)
Typ příslušenství:
Mini-GBIC (SFP) moduly
Popis Cisco GLC-ZX-SMD=, vysielač SFP, GbE ZX, SMF, 70 km

Cisco GLC-ZX-SMD= Gigabit Ethernet ZX SFP transceiver

1000BASE-ZX jednovidový transceiver, dosah 70 km

Technické špecifikácie:

Verzia Jednovidové vlákno (SMF)
Kabeláž 1000BASE-ZX
Typ konektora LC
Vlnová dĺžka 1550 nm
Prenosová rýchlosť 1 Gb/s
Maximálna vzdialenosť 70 km
Rozmery 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnosť 75 g

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html
Zoznam kompatibility: https://tmgmatrix.cisco.com/home..

phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené