D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.... viac
45.26 € bez DPH
Skladom 2 ks
54.31 €
ks
Kód: 176016
EAN: 790069248153
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: D-Link
Popis a parametre

D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m

1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m
- Mini GBIC to 1000BaseSX Multi-mode Fiber Transceiver
- Distance up to 550m
- Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots

Multi-mode Fiber Transceiver (550 m)
DEM-311GT
- 1000BASE-SX port (IEEE 802.3z standard)
- Duplex LC connector
- Full duplex operation
- 802.3x flow control support
- Fiber type: 50um or 62.5um multi-mode fiber up to 550 m
- Wave length: 850nm
- Power support: 3.3V
- Hot pluggable
- Class 1 laser product complies with EN 60825-1
- TTL signal detect indicator.
Typ príslušenstva
Mini-GBIC (SFP) moduly

D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Stráženie produktu
Naposledy navštívené