SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 20k 1310nm (FP) LC duplex 0-70°C 3,3V DMI diagnostika HP kompat J4859D

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.... viac
Bežná cena: 45.55  (-71%)
11.06 € bez DPH
Skladom > 5 ks
13.27 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 20k 1310nm (FP) LC duplex 0-70°C 3,3V DMI diagnostika HP kompat J4859D

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HP komp. J4859C OEM.
Typ príslušenstva
Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-LX SM 20k 1310nm (FP) LC duplex 0-70°C 3,3V DMI diagnostika HP kompat J4859D

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
' '
Opíšte kód z obrázku tak, ako ho vidíte
Stráženie produktu
Naposledy navštívené