TP-Link OMADA POE2412G pasivní PoE injektor (2xGbE, 24V, 12W)
Kód: 324211
Na dotaz
Termín a spôsob doručenia
S Rozhranie 2 10/100/1000Mbps RJ45 porty AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX 1 100~240V / 50~60Hz AC prečítajte si viac
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
17.39
14.14  bez DPH
Bežná cena: 17.71  (-2%)
Kód:
324211
EAN:
Záruka:
60 Měsíc(ů)
Stav:
Popis TP-Link OMADA POE2412G pasivní PoE injektor (2xGbE, 24V, 12W)